748327438
843928493

دریافت مشاوره رایگان

دریافت مشاوره طراحی سایت اونم به صورت رایگان، فقط کافیه شمارتو وارد کنی 

"*" فیلدهای الزامی را نشان می دهد

76574945954794

چرا به سایت نیاز داری؟

وب سایت شما به عنوان اولین نقطه تماس با مشتریان عمل می کند. یک وب سایت حرفه ای و خوب به کسب و کار شما اعتبار می بخشد. طراحی سایت نشان می دهد که شما به برند خود اهمیت می دهید و در مورد تصمیمات تجاری خود جدی هستید. از طرف دیگر، یک وب سایت قدیمی می تواند باعث شود که کسب و کار شما جدی گرفته نشود.

طراحی وب سایت نقش اساسی در نحوه شناخته شدن کسب و کار و اینکه چگونه می تواند در عصر دیجیتال رقابت کنید دارد. سرمایه گذاری در طراحی وب سایت حرفه ای، سرمایه گذاری در موفقیت کلی و افزایش طول عمر کسب و کار شما است.

483929843 min

دریافت تندیس مدیر شایسته ملی 1403

آژانس تبلیغاتی نگاه مفتخر به دریافت تندیس «مدیر نمونه کشوری» در سال 1403 شد و این نشان به پاس همکاری مستمر این آژانس تبلیغاتی در ارائه خدمات بازاریابی و مشاوره به مراکز پزشکی اهدا شد. مجموع نگاه در طول سالیان متمادی به طور مستمر در فرآیند خلق ایده های جدید تبلیغاتی در حوزه پزشکی مشارکت داشته و خلاقیتی استثنایی از خود نشان داده و استراتژی های بازاریابی نوآورانه را توسعه داده است. تعهد به از میان برداشتن مرزهای بازاریابی سنتی، آژانس تبلیغاتی نگاه به عنوان پیشرو در صنعت تبلیغات تثبیت کرده است.

با اطمینان انتخاب کنید

رضایت کارفرما

دکتر محمد عباس عبدالصمدی

دکتر محمود ادیب

دکتر یسری صفیعی

دکتر جلالی

دکتر نفیسه نفیسی

دکتر محرابی

با یک تیم حرفه ای موفقیت تضمین شدست

تیم با تجربه نگاه گام به گام تا موفقیت در کنار شماست

کیفیت خدمات نگاه را مشاهده کنید

نمونه کارهای ما

8+ سال سابقه فعالیت

1000+ پروژه موفق

97%+ رضایت مشتری

با بهترین قیمت صاحب سایت شوید

تعرفه طراحی سایت

پکیج نقره‌ای

10 6

میلیون تومان
  • هاست 1 گیگابایتی
  • دامنه ir.
  • گالری نمونه درمان
  • فرم تماس
  • و...
18394289432
پکیج الماس

25 15

میلیون تومان
  • هاست 5 گیگابایتی
  • دامنه ir. و com.
  • بخش دپارتمان‌ها
  • بخش پزشکان
  • و...

چرا تعرفه طراحی سایت انقدر متفاوته؟

هرچه طراحی یک وب سایت پیچیده تر باشد، هزینه ساخت آن نیز بیشتر می شود. پیچیدگی می‌تواند شامل ویژگی‌های تعاملی پیشرفته، انیمیشن‌های سفارشی یا طرح‌بندی‌های منحصربه‌فرد باشد که برای توسعه به زمان و تخصص بیشتری نیاز دارد. از سوی دیگر، طرح‌های ساده‌تر، عموما مقرون به صرفه‌تر هستند.

فناوری و پلتفرم انتخاب شده برای ساخت یک وب سایت می تواند به طور قابل توجهی بر قیمت تأثیر بگذارد. فناوری‌های جدیدتر یا پیچیده‌تر که عملکرد و مقیاس‌پذیری را بهبود می‌بخشند نیز می‌توانند هزینه‌ها را افزایش دهند.

وب‌سایت‌هایی که برای نیازهای تجاری خاص طراحی شده‌اند، اغلب به ویژگی‌های سفارشی نیاز دارند. این سایت ها ممکن است شامل قابلیت‌های تجارت الکترونیک، سیستم‌های رزرو، پشتیبانی چند زبانه یا خدمات یکپارچه باشد.

nit 14

نیاز به اطلاعات بیشتر دارید؟