43920493029430

از شبکه های اجتماعی درآمد کسب کنید

مدیریت حرفه ای شبکه های اجتماعی

ما خدمات مدیریت حرفه ای مدیریت سوشال مدیا را به موسسه و تجارت خود در اینستاگرام ، توییتر ، فیس بوک ، لینکدین و سایر کانال های شبکه های اجتماعی مورد نیاز برند شما ارائه می دهیم.

در فضای دیجیتال ، کاربران به طور فعال با صفحات اجتماعی شما ارتباط برقرار می کنند. صفحه کنترل نشده و مدیریت کمپین سطحی می تواند باعث ایجاد بحران های جدی برای برند شما شود. این مشکلات در شبکه های اجتماعی به طور مکرر مشاهده می شود ، با استفاده از این تفاسیر می توان به این نتیجه رسید که مدیریت شبکه های اجتماعی یک فرصت جدی و در ضمن یک فرآیند حساس برای مارک ها می باشد.

به لطف تخصصی که در زمینه تبدیل بحران ها به فرصت و تجربیاتی که در شبکه های اجتماعی داریم، گروه نگاه مفتخر است که یکی از شرکت های پیشرو در این زمینه باشد. این تجربه تضمین می کند که صفحات شما که با استراتژی های مختلف محتوایی ساخته می شود و بسیار جلوتر از سایر شرکت های رقیب شما قرار می گیرد.

nit 14

تدوین استراتژی متناسب با صنعت و تجارت شما

با در نظر گرفتن مخاطبان هدف و برنامه های آینده موسسه یا تجارت خود ؛ ما موسسات و مشاغل مشابه را برای شما تحلیل می کنیم.

با ترکیب نتایج تجزیه و تحلیل و انتظارات شما ، هویت شبکه های اجتماعی شما را شکل می دهیم و  شبکه های اجتماعی هدف، زبان و استراتژی محتوایی شما مشخص می شود.

تقویم و برنامه ریزی شبکه های اجتماعی

ما برنامه ریزی محتوای ماهانه را متناسب با استراتژی شبکه های اجتماعی موسسه یا برند شما انجام می دهیم.

ما در حال آماده سازی همه برنامه های محتوای ماه آینده برای به اشتراک گذاری ، فیلتر و تأیید شما هستیم.

در گروه نگاه درمورد موضوعات مربوط به دستور کار در طول ماه (خورشید گرفتگی ، یک رویداد جالب در جهان ، دستاوردهای بزرگ در کشور و غیره) محتوای ویژه ای مربوط به موسسه و تجارت شما تولید می کنیم. ما تمام تلاش خود را می کنیم که برند شما به مخاطبان بسیار گسترده تری دسترسی پیدا کند و از موضوعات مطرح شده در شبکه های اجتماعی عقب نماند.

محتوایی که برای شما تولید می شود ، باعث می شود نام تجاری شما در این مسابقه حساس برنده شود و سطح تعامل در شبکه های اجتماعی شما افزایش می یابد.

چرا از شبکه های اجتماعی استفاده کنیم؟

مزایای مدیریت سوشال مدیا

nint 12

هزینه

بودجه بازاریابی و طراحی وبسایت فروشگاهی شما هرچه که باشد ، رسانه های اجتماعی مقرون به صرفه ترین روش تبلیغاتی می باشد. عضویت در شبکه های رسانه های اجتماعی ، ارسال محتوا ، پاسخ به نظرات کاربران و … رایگان می باشد.

nint 10

دسترسی

از فیس بوک گرفته تا LinkedIn ، شبکه های اجتماعی می توانند شما را با کاربران از سراسر جهان مرتبط کنند. بازاریابی و تبلیغات سنتی نمی تواند با دسترسی (یا قیمت) مطابقت داشته باشد یا اجتماعی باشد. به همین دلیل ، مدیریت شبکه های اجتماعی برای کسب و کار شما به یک ضرورت تبدیل شده است.

nint 11

کاربران

درگیر کردن کاربران در استراتژی بازاریابی شبکه های اجتماعی به شما امکان می دهد ابتکارات بازاریابی خود را با رفتار کاربر هماهنگ کنید. به عنوان مثال ، 74٪ از مردم در حال حاضر هنگام تصمیم گیری برای خرید از شبکه های اجتماعی استفاده می کنند. ناگفته نماند که  80٪ مردم در مورد خرید از شبکه های اجتماعی مشاوره می گیرند.

nit 7

سوالات متداول درباره مدیریت تبلیغات در شبکه های اجتماعی

پاسخ سوالات خود را اینجا بیابید

تبلیغات فیس بوک و اینستاگرام 18.4 درصد از هزینه تبلیغات دیجیتال جهانی را تشکیل می دهد. وقتی YouTube ، LinkedIn و Twitter را به این نسبت اضافه می کنید ، فرصتی عالی برای دستیابی به مشتریان خود دارید.

تیم متخصص ما با تبلیغات در شبکه های اجتماعی به شما کمک می کند تا هزینه فروش محصول خود را کاهش دهید تا سودآوری شما افزایش یابد.

ما تبلیغات شما را طراحی می کنیم ، کمپین های شما را ایجاد می کنیم ، داده ها را به طور منظم تجزیه و تحلیل می کنیم و با توجه به این نتایج بر افزایش فروش شما تمرکز می کنیم. تبلیغات در فیس بوک و اینستاگرام به دلیل حجم بالای زمان صرف شده در این شبکه های اجتماعی، اغلب سودآورترین روش برای مشتریان ما می باشند. بسیاری از مشتریان براساس تحقیقات وجستجو های خود در شبکه های اجتماعی تصمیم به خرید می گیرند.

قیمت مدیریت تبلیغات در شبکه های اجتماعی با توجه به ویژگی های پروژه متفاوت است.

مدیریت رسانه های اجتماعی را می توان فرآیند ایجاد ، انتشار و تجزیه و تحلیل محتوایی که در شبکه های اجتماعی مانند فیس بوک ، اینستاگرام و توییتر ارسال می کنید و تعامل با کاربران در این سیستم عامل ها ، توصیف کرد. در کنار ابزارهای رایگان و پولی ، می توانید مدیریت رسانه های اجتماعی را با مدیریت یک تیم حرفه ای رسانه های اجتماعی برای خود تسهیل کنید.

از کدام شبکه های اجتماعی استفاده کنیم؟

مدیریت شبکه های اجتماعی کدام پلتفرم ها را پوشش می دهد؟

این یک سوال هوشمندانه است زیرا شما می خواهید وقت و منابع خود را بر روی یک شبکه های اجتماعی متمرکز کنید تا بیشترین تاثیر مثبت  را برای برند شما داشته باشد. نمی توان پاسخ این سوال را بی پاسخ گذاشت. در ادامه برخی از رایج ترین سیستم عامل ها برای مدیریت شبکه های اجتماعی معرفی شده است.

اینستاگرام

اینستاگرام با بیش از یک میلیارد کاربر فعال در هر ماه ، در حال تبدیل شدن به استاندارد جدیدی برای خدمات مدیریت شبکه های اجتماعی است. تمرکز اینستاگرام بر انتشار تصاویر و فیلم ، باعث شده شرکت ها ترغیب شوند تا روش های خلاقانه ای برای جذب مخاطبان خود پیدا کنند.

مناطق استفاده:

مانند فیس بوک ، اینستاگرام برای تعامل و همچنین ایجاد رابطه با مصرف کنندگان مفید است. بسته به صنعت خود ، می توانید از Instagram برای تولید لید های جدید نیز استفاده کنید. به همین دلیل است که تجارت های خرده فروش ، سرگرمی و زیبایی اغلب از این بستر استفاده می کنند.

مزایا اینستاگرام:

یکی از مزایای اینستاگرام این است که کاربران عاشق استفاده از این سیستم عامل هستند. بنابراین ، ورود به سیستم 60 درصدی چندین بار در روز این احتمال را افزایش می دهد که کاربران نه تنها پست های شما را ببینند بلکه با آن ارتباط برقرار کنند. برای برخی از بازارها ، اینستاگرام یک پلتفرم ضروری در استراتژی فروش برند می باشد.

nit 11
nit 4

LINKEDIN

LinkedIn به عنوان بزرگترین شبکه اجتماعی حرفه ای جهان امکان دسترسی به بیش از 550 میلیون کاربر را فراهم کرده است. بنابراین ، این یک بستر ایده آل برای مشاغلی است که به دنبال جذب خود به عنوان یک رهبر صنعت می باشند.

مناطق استفاده:

مانند Twitter ، LinkedIn برای به اشتراک گذاشتن مطالب مرتبط با اخبار ، مانند اطلاعیه های شرکت یا اخبار مربوط به صنعت ، مفید است. همچنین از طریق بازاریابی محتوا می تواند به شما در ایجاد روابط با شرکت های دیگر و تقویت اعتبار شما کمک کند.

مزایای لینکدین:

LinkedIn مزایای زیادی برای مشاغل ، به ویژه عملیات B2B ارائه می دهد. به همین دلیل بیش از 60 درصد بازاریابان آن را موثرترین بستر برای تجارت خود می دانند. نسبت به اهداف ، بازار و فعالیت های شما ، LinkedIn می تواند مزایای مختلفی را ارائه دهد.

تعرفه مدیریت اینستاگرام

طراحی تاثیر گذار و جذاب

ما به تأثیر گذاری بصری محتوای تولید شده اهمیت زیادی می دهیم. طرح هایی که تولید می شود بر اساس محتوای شما بهینه سازی می شود و در ارتباط با هویت برند شما می باشد. این طرح ها به شما این امکان را می دهد تا پیام خود را به طور موثر به دنبال کنندگان خود انتقال دهید.

ما معتقدیم که تصاویر واضح و تاثیر گذار بزرگترین حامی برند شما در شبکه های اجتماعی می باشد ، زیرا کاربران در شبکه های اجتماعی از قبل با محتوای مرتبط تعامل داشته اند.

پیگیری و مدیریت سوشال مدیا

پیام ها و نظرات دریافت شده در تمام شبکه های اجتماعی که برند شما در آن واقع شده است متناسب با زبان برند شما پاسخ داده می شوند. هدف از این فرایند ها اطمینان از برقراری ارتباط سریع با دنبال کنندگان و اطمینان از وفاداری دنبال کنندگان شما می باشد.

ما با استفاده از دنبال کنندگان شما ، نظرات آنها درباره  مارک را بررسی می کنیم. با پیگیری ، مدیریت و ارتباطات مناسب وضعیت برند شما را در شبکه های اجتماعی بررسی می کنیم.

ما با برقراری ارتباط با کاربرانی که ممکن است مشتری بالقوه شما باشند ، به ایجاد آگاهی از برند شما و وفاداری به آن کمک می کنیم. با آگاهی مناسب از شرایط پیش از بحرانی که ممکن است در مورد برند شما در شبکه های اجتماعی رخ دهد ، ما برنامه های مدیریت بحران مورد نیاز را آماده می کنیم.

گزارش حساب شبکه های اجتماعی

ما گزارش های ماهانه دنبال کنندگان ، تعاملات ، محتوا و شناخت موسسه یا تجارت شما را در همه شبکه های اجتماعی ارائه می دهیم. بعد از انجام هر مسابقه و کمپین تبلیغاتی ، با گزارش های دقیق ، تأثیر این رقابت را بر نام تجاری شما به اشتراک می گذاریم.

در مدیریت رسانه های اجتماعی ؛ ما رابطه جدیدی را بین تولید کننده و مصرف کننده تعریف می کنیم. رسانه های اجتماعی به افرادی که از این ابزار هوشمندانه استفاده می کنند ، کمک می کند تا برند و شرکت خود را به راحتی گسترش دهد. مدیریت مناسب شبکه های اجتماعی ، فعال بودن برند تجاری شما در فیس بوک ، اینستاگرام ، یوتیوب و سیستم عامل های مشابه را تضمین می کند.

تبلیغ برند

تبلیغ برند تجاری شما در حوزه مدیریت شبکه های اجتماعی می باشد. کار با گروه نگاه برای تبلیغ برند شما در شبکه های اجتماعی شناخته شده مانند Youtube ، Instagram ، Facebook و Twitter و همچنین سایر کانال ها بهترین تصمیم برای شما می باشد. ما امکان تبلیغ در کانال های دیگر مانند LinkedIn ، Google My Business ، Pinterest را برای شما فراهم خواهیم کرد.

مدیریت رسانه های اجتماعی چیست؟

این فرآیند شامل مدیریت و طراحی یک استراتژی کامل در شبکه های اجتماعی برای برند شما می باشد. مدیریت شبکه های اجتماعی نیاز به مدیریت استراتژیک نیز دارد. این موارد بیش از پاسخ دادن به پیام های خصوصی و نظرات می باشد.

مدیریت شبکه های اجتماعی با سایر جنبه های مهم استراتژی بازاریابی دیجیتال شما مرتبط می باشد. استراتژی های بازاریابی دیجیتال بر اساس اطلاعات واقعی و معتبر ساخته می شوند. برای ایجاد یک تجارت موفق و این که راه حل شما چگونه به حل یک مشکل خاص کمک می کند، باید با جزئیات مربوط به بازار هدف خود آشنا باشید. استراتژی بازاریابی دیجیتال شما به چگونگی مدیریت برند تجاری آنلاین شما برای ایجاد موفقیت می پردازد.

مدیریت شبکه های اجتماعی از سیستم  شبکه های اجتماعی برای ایجاد آگاهی، تولید و فروش محصولات شما استفاده می کند. مدیریت رسانه های اجتماعی برنامه ای است که از بازاریابی دیجیتال و استراتژی های شبکه های اجتماعی شما پشتیبانی می کند.

برنامه ریزی یک بخش مهم در اجرای یک استراتژی موثر در رسانه های اجتماعی می باشد زیرا کاملا می کند که چگونه برند شما با استفاده از شبکه های اجتماعی (ارسال محتوا ، قوانین تعامل با مشتریان و غیره) به  نتایج مورد نظر خواهد رسید.

چگونه مطمئن شویم که رویکرد مدیریت شبکه های اجتماعی شما برای برند شما مناسب است؟ ما برای ارائه نتیجه دقیق همراه شما هستیم. عملکرد خود را با کمک مدیریت شبکه های اجتماعی  گروه نگاه بهبود بخشید.

با تبدیل شدن برند شما به برندی شناخته شده ، مورد اعتماد و با نفوذ در شبکه های اجتماعی ، آگاهی از مارک افزایش می یابد وعملکرد بازاریابی شما بهبود می یابد. هدف از مدیریت شبکه های اجتماعی این است که شما را به مخاطب مناسب و جدید معرفی کنیم.

مدیریت شبکه های اجتماعی

چرا باید در شبکه های اجتماعی حضور داشته باشیم؟

زیرا اکنون افراد به جای وب سایت ها در شبکه های اجتماعی شما را جستجو می کنند. شبکه های اجتماعی به دلیل ارتباط مستقیم وسریع از روش های ارتباطی و بازاریابی سنتی پیشی می گیرد. بازدید کنندگان با شما تعامل دارد و به راحتی می توانند در مقابل خدمات ارائه شده از برند شما انتقاد یا قدردانی کنند.

به طور خلاصه ، افراد اکنون بیشتر در جستجوی برند مورد نظر در شبکه های اجتماعی می باشند و با آنها ارتباط برقرار می کنند. قطعاً باید جایگاه مناسب خود را در شبکه های اجتماعی پیدا کنید تا روز به روز ، اعتبار و قدرت برند خود را افزایش دهید. مدیریت شبکه های اجتماعی یکی از مهمترین عناصر مورد نیاز برند شما می باشد.

سیستم های طراحی وب سایت در شبکه های اجتماعی چه کاری برای شما انجام می دهند؟

مدیریت محتوا در شبکه های اجتماعی به طور مداوم در حال انجام می باشد و باید به طور منظم تغذیه شود. ما ارزش برند شما را متناسب با شبکه های اجتماعی تطبیق می دهیم و در این راستا از انواع محتوای خلاقانه برای برند شما استفاده می کنیم.

وضعیت حساب های شما در شبکه های اجتماعی به طور منظم آنالیز می شود. نظرات دنبال کنندگان شما  بلافاصله پاسخ داده می شود. تأمین رضایت مشتری از این طریق از حیث اعتبار برند بسیار حائز اهمیت می باشد.

نسل Z شبکه های اجتماعی

حتی اگر در شبکه های اجتماعی حضور ندارید، افراد در مورد برند شما در شبکه های اجتماعی صحبت می کنند! یا حتی اگر در شبکه های اجتماعی هستید ، ممکن است مستقیماً با شما ارتباط نداشته باشند. به دلیل این که این موضوع از کنترل شما خارج است ، می تواند مانند گلوله برف بزرگ شود. و بدون اینکه متوجه شوید به شما آسیب برساند. به همین دلیل بسیار اهمیت دارد که شبکه های اجتماعی را با ابزارهای مناسب آنالیز کنید.

اعتبار آنلاین و مدیریت بحران

بحران های احتمالی مربوط به برند شما را پیش بینی می کنیم ، تحقیق می کنیم و سناریوهایی را ممکن است رخ دهد بررسی می شود. سپس اقدامات مناسب برای این سناریوها انجام می شود. نظارت بر شبکه های اجتماعی ما توسط کارشناسان شبکه های اجتماعی انجام می شود و مواردی که ممکن است باعث ایجاد بحران شوند مشخص می شوند. اقدامات احتیاطی قبل از شیوع آن انجام می شود و اطمینان حاصل می شود که بحران رخ ندهد.

روابط عمومی دیجیتال :

نام تجاری شما که با تمرکز بر روابط عمومی اداره می شود ، با ایجاد یکپارچگی در تمامی قسمت ها مدیریت می شود. با انتخاب متن و تصاویر متناسب با سئو ، حساب های برند شما به صورت ارگانیک در موتورهای جستجو پیشرفت می کنند. این امر برای بازاریابی در شبکه های اجتماعی بسیار اهمیت دارد.

مدیریت تبلیغات در شبکه های اجتماعی

هر روز که می گذرد تبلیغات در شبکه های اجتماعی در حال تبدیل شدن به یک زمینه پیچیده و تخصصی تر می باشد. به دلیل این که فضای شبکه های اجتماعی پویا می باشد و الگوریتم آنها دائماً در حال تغییر است ، مدیریت تبلیغات شما باید با توجه به وقایع سیاسی ، تاریخی و اجتماعی منتشر شود. کلیه مولفه های لازم باید به صورت تخصصی مدیریت شوند تا از بودجه شما به بهترین شکل ممکن بهره برداری شود.

“امروز با استفاده مناسب از بازاریابی دیجیتال ، می توانید در کوتاه ترین زمان ممکن و به راحتی به مخاطبان هدف خود دسترسی پیدا کنید!”

تبلیغات در شبکه های اجتماعی امروزه قسمت مهمی از بازاریابی دیجیتال برند های بزرگ می باشد و باید توسط یک تیم حرفه ای مدیریت شود تا بهترین بازده را داشته باشد. ما به عنوان گروه نگاه ، خدمات تجزیه و تحلیل شبکه های اجتماعی برای شرکت شما ، بهینه سازی حساب های شبکه های اجتماعی شما برای تبلیغات ، تعیین مدیر شبکه ، تعیین نسبت بودجه تبلیغات در شبکه های اجتماعی و ایجاد برنامه ریزی جمعیتی لازم برای مخاطبان هدف شما ارائه می شود.

اگر به یک سرویس مدیریت تبلیغات شبکه های اجتماعی حرفه ای نیاز دارید ، تنها کاری که باید انجام دهید این است که نیازهای خود را تعیین کنید و بقیه موارد را به تیم متخصص ما بسپارید. می توانید پروژه های مرجع ما را در ارتباط با خدمات حرفه ای مدیریت تبلیغات در شبکه های اجتماعی جستجو کنید، یا می توانید با پر کردن فرم پیشنهاد به سرعت پیشنهاد ما برای پروژه مورد نظر خود را دریافت کنید.

بررسی اجمالی تبلیغات در شبکه های اجتماعی

نکته قابل توجهی که در مورد شبکه های اجتماعی باید بدانیم این است که این شبکه ها اکنون به سرعت در حال تغییر شکل و تبدیل شدن به رسانه های اجتماعی می باشند. فیس بوک ، توییتر ، LinkedIn و سایر شبکه های اجتماعی اکنون برای ایجاد یک صفحه شخصی جدید در خدمت شما می باشند.  این شبکه ها به شما امکان می دهد از مزایایی مانند ارتباط مستقیم با کاربران بهره ببرید.

به لطف شبکه های اجتماعی ، برندها اکنون قادر به برقراری ارتباط نزدیک با کاربران خود ، نمایش تبلیغ آنها به مخاطبان هدف خود در فضا و زمان مناسب و افزایش ارزش برند خود می باشند. وقتی به نرخ بازدهی تبلیغ کالا از طریق رسانه های چاپی ، نگاه می کنید ، می بینید که در مقایسه با رسانه های دیجیتال ، رقم آن بسیار کم می باشد.

مزایایی که ما با تبلیغات در شبکه های اجتماعی ارائه می دهیم

با استفاده از ابزاری مانند نمایش به موقع تبلیغات با تجزیه و تحلیل و زمانبندی مناسب برای مخاطب هدف ، اطمینان از نمایش تبلیغات موثر و بهینه ، همراه با تجزیه و تحلیل کمپین، مشاهده گفتمان و دیدگاه های مختلف و تفسیر کمپین ، ما برند شما را رشد می دهیم. و با استفاده صحیح از بودجه فروش شما را افزایش می دهیم. ما تجزیه و تحلیل بازار را انجام می دهیم و با ایجاد کمپین ها و تبلیغات متناسب با مخاطبان شما، حساب های شبکه های اجتماعی شما را زنده نگه می داریم.

چه کسی باید مدیریت شبکه های اجتماعی را انجام دهد؟

حساب های رسانه های اجتماعی موسسه یا خودتان ، مانند یک ویترین  24 ساعته می باشد. در این ویترین ، اینکه چگونه می خواهید از خارج دیده شوید ، باید همه ارزش ها ، محصولات و خدمات خود را  به اشتراک بگذارید. مدیریت حساب شبکه های اجتماعی ؛ تسلط بر رفتار و نگرش مخاطبی که در شبکه های اجتماعی مخاطب آن هستید ، به مهارت های زیادی احتیاج دارد.

مدیریت رسانه های اجتماعی چیست؟

مدیریت رسانه های اجتماعی فرآیند مدیریت حضور آنلاین شما در پلتفرم های رسانه های اجتماعی مانند فیس بوک، اینستاگرام و توییتر با ایجاد، انتشار و تجزیه و تحلیل محتوایی است که پست می کنید. مدیریت شبکه‌های اجتماعی همچنین شامل تعامل با کاربران رسانه های اجتماعی است. می توانید از ابزارها، خدمات و مدیران رسانه های اجتماعی برای نظارت بر مدیریت سوشال مدیا خود استفاده کنید.

 مهم نیست که چگونه با مدیریت شبکه‌های اجتماعی برخورد می کنید، چه با کمک یک آژانس بازاریابی دیجیتال یا یک مجموعه ابزار، درک بیشتر از تعریف مدیریت سوشال مدیا ضروری است. شما می خواهید بدانید که شامل چه چیزهایی می شود و همچنین چگونه می توانید آن را برای شرکت خود موفق کنید.

به همین دلیل است که این راهنما همه چیزهایی را که برای شروع به مدیریت پروفایل های شبکه‌های اجتماعی و تسلط بر اصول بازاریابی شبکه‌های اجتماعی نیاز دارید را پوشش می دهد.

مدیریت سوشال مدیا چیست؟

مدیریت شبکه‌های اجتماعی فرآیند ایجاد، انتشار و تجزیه و تحلیل محتوایی است که در پلتفرم‌های رسانه‌های اجتماعی مانند فیس‌بوک، اینستاگرام و توییتر پست می‌کنید و همچنین تعامل با کاربران در آن پلتفرم‌ها است. می توانید مدیریت شبکه‌های اجتماعی را با ابزارهای رایگان و پولی و همچنین خدمات حرفه ای مدیریت شبکه‌های اجتماعی ساده کنید.

مدیریت شبکه های اجتماعی

مدیر شبکه های اجتماعی کیست؟

مدیر شبکه های اجتماعی، چه به عنوان مشاور، چه کارمند داخلی یا عضو تیم در یک آژانس شبکه های اجتماعی کار کند، یک حرفه ای ماهر در بازاریابی، تبلیغات و مدیریت شبکه های اجتماعی است. آنها به دستیابی به اهداف شما برای رسانه های اجتماعی، مانند افزایش دنبال کنندگان یا درآمد رسانه های اجتماعی کمک می کنند.

چرا مدیریت رسانه های اجتماعی مهم است؟

مدیریت شبکه های اجتماعی چندین مزیت را ارائه می دهد، از جمله:

هزینه مناسب

صرف نظر از بودجه بازاریابی شما، شبکه های اجتماعی یک ابتکار مقرون به صرفه است. پیوستن به شبکه های اجتماعی، ارسال محتوا، پاسخ به نظرات کاربران و موارد دیگر رایگان است. حتی تبلیغات شبکه های اجتماعی نیز کانالی سودآور برای دستیابی به مخاطبان شما و ایجاد دنبال کننده آنلاین ارائه می دهد.

دسترسی:

شبکه های اجتماعی، از فیس بوک گرفته تا لینکدین، می توانند شما را با کاربران در سراسر جهان مرتبط کنند. همچنین می توانید از پلتفرم های رسانه های اجتماعی مانند Pinterest برای دستیابی به مخاطبان خاص استفاده کنید. بازاریابی و تبلیغات سنتی نمی تواند با دسترسی  یا قیمت  یا اجتماعی مطابقت داشته باشد. به همین دلیل است که مدیریت شبکه های اجتماعی برای مشاغل ضروری است.

کاربران:

گنجاندن رسانه های اجتماعی در استراتژی بازاریابی به شما این امکان را می دهد که ابتکارات بازاریابی خود را با رفتار کاربر هماهنگ کنید. به عنوان مثال، اکنون 74 درصد از مردم هنگام تصمیم گیری برای خرید از رسانه های اجتماعی استفاده می کنند. ناگفته نماند که 80 درصد مردم در مورد خرید از طریق رسانه های اجتماعی مشاوره دریافت می کنند.

عملکرد:

 بازاریابان و صاحبان مشاغل به طور یکسان در مورد عملکرد بازاریابی و تبلیغات رسانه های اجتماعی توافق دارند. از طریق شبکه های اجتماعی، شرکت ها می توانند نام تجاری خود را ایجاد کنند و حتی منجر به فروش شوند. به عنوان مثال، تقریباً 45٪ از بازاریابان تجارت به تجارت (B2B) از طریق فیس بوک مشتری به دست آورده اند.

با مزایای متعدد رسانه های اجتماعی، ارزش آن را برای استراتژی بازاریابی خود در نظر بگیرید. با حضور درخشان در رسانه های اجتماعی، تصمیم آنها را آسان کنید. با درخواست یک پیشنهاد بدون اجبار، ببینید برند شما چگونه می‌تواند سطح خود را ارتقا دهد.

“مدیریت سوشال مدیا چیست؟” این یک سوال هوشمندانه است، زیرا می خواهید زمان و منابع خود را بر روی شبکه های اجتماعی متمرکز کنید که بیشترین ارزش را برای کسب و کار شما دارند. در اینجا برخی از رایج ترین پلتفرم ها برای مدیریت شبکه های اجتماعی آورده شده است:

پلتفرم های اجتماعی

  • فیس بوک
  • توییتر
  • اینستاگرام
  • لینکدین
  • یوتیوب
  • پینترست

فیس بوک

فیسبوک با نزدیک به دو میلیارد کاربر روزانه، یک شبکه رسانه اجتماعی عظیم است. به همین دلیل است که آژانس هایی که خدمات مدیریت شبکه های اجتماعی را ارائه می دهند نه تنها در فیس بوک تخصص دارند بلکه به دلیل تنوع مخاطبان آن را توصیه می کنند.

درباره فیس بوک برای بازاریابی شبکه های اجتماعی بیشتر بدانید:

جمعیت شناسی:

 فیس بوک دسترسی به چندین جمعیت مختلف، از سالمندان و جوانان گرفته تا مردان و زنان را ارائه می دهد. به علاوه، بیش از 50 درصد از بزرگسالان در ایالات متحده چندین بار در روز از فیس بوک استفاده می کنند که به شما امکان می دهد با بخش های مختلفی از مخاطبان هدف خود ارتباط برقرار کنید.

موارد استفاده:

از دیدگاه مدیریت شبکه های اجتماعی، فیس بوک برای ایجاد روابط با مشتریان فعلی و آینده مفید است. همچنین می تواند به ایجاد وفاداری به برند کمک کند، که می تواند خریدهای آینده را تشویق کند.

امتیازات:

یک مزیت بزرگ در مورد فیس بوک این است که دارای طیف گسترده ای از تبلیغات و قالب های محتوا، از عکس گرفته تا فیلم و متن است. حتی بهتر از آن، برای بیش از 40٪ از تجارت به کسب و کار (B2B) کاهش می یابد صرف نظر از صنعت یا اهداف شما، انتظار داشته باشید که از فیس بوک در استراتژی شبکه های اجتماعی خود استفاده کنید.

توییتر

توییتر با 330 میلیون کاربر ماهانه، دسترسی مشابهی به فیس بوک ارائه نمی دهد. با این حال، دسترسی کسب و کار شما را برای گروهی از کاربرانی که روزانه با برندها درگیر هستند، فراهم می کند. بسته به مخاطب هدف شما، این یک مزیت است. درباره توییتر برای بازاریابی رسانه های اجتماعی بیشتر بیاموزید:

جمعیت شناسی:

 کمتر از 25٪ از بزرگسالان ایالات متحده از توییتر استفاده می کنند، اما پلت فرم شبکه های اجتماعی دسترسی رقابتی را برای کاربران بین 18 تا 29 ساله فراهم می کند ، بیش از 40٪ از کاربران توییتر از این گروه سنی هستند. آنها همچنین به احتمال زیاد چندین بار در روز روی پلتفرم فعال هستند.

موارد استفاده:

برخلاف فیسبوک، توییتر بیشتر بر روی اخبار تمرکز می کند. همچنین بر مکالمات دو طرفه بین کاربران، چه برند و چه مصرف کننده تأکید دارد. اگر به دنبال تعامل با مخاطبان هدف خود هستید، توییتر گزینه خوبی است.

امتیازات:

 یکی از مزیت های توییتر کاربران آن است ،آنها فعال و خوشحال هستند که با سایر کاربران ارتباط برقرار می کنند. توییتر همچنین دارای یک مخاطب خاص است که اگر افراد بین 18 تا 29 سال در بازار هدف شما باشند مفید است. توییتر برای هر شرکتی مناسب نیست، اما برای کسانی که در بخش‌های خاصی هستند ارزش ارائه می‌دهد.

اینستاگرام

اینستاگرام با حدود یک میلیارد کاربر ماهانه در حال تبدیل شدن به استاندارد جدیدی برای خدمات مدیریت شبکه های اجتماعی است. تمرکز آن بر تصاویر و همچنین ویدیوها، شرکت ها را تشویق می کند تا راه های خلاقانه ای برای جذب مخاطبان خود بیابند.

درباره اینستاگرام برای بازاریابی رسانه های اجتماعی بیشتر بدانید:

جمعیت شناسی:

اینستاگرام پلتفرم اصلی برای ارتباط با کاربران 18 تا 29 سال و همچنین 30 تا 49 سال است. بیش از 70 درصد آمریکایی های 18 تا 29 ساله از اینستاگرام استفاده می کنند برای کاربران بین 30 تا 49، این تعداد نزدیک به 50  درصد است.

موارد استفاده:

اینستاگرام نیز مانند فیس بوک برای برقراری ارتباط با مشتریان و همچنین درگیر کردن آنها مفید است. بسته به صنعت خود، می‌توانید از اینستاگرام برای تولید سرنخ‌های جدید نیز استفاده کنید. به همین دلیل است که مشاغل خرده فروشی، سرگرمی و زیبایی اغلب از این پلت فرم استفاده می کنند.

امتیازات:

 یکی از مزایای اینستاگرام این است که کاربران عاشق استفاده از این پلتفرم هستند. به همین دلیل است که تقریباً 60٪ چندین بار در روز چک کردن را انجام می دهند، که این شانس را افزایش می دهد که کاربران نه تنها پست های شما را ببینند بلکه با آنها ارتباط برقرار کنند. برای بازارهای خاص، اینستاگرام یک پلتفرم ضروری در مدیریت شبکه‌های اجتماعی شماست.

لینکدین

به عنوان بزرگترین شبکه اجتماعی حرفه ای در جهان، لینکدین به بیش از 774 میلیون کاربر دسترسی دارد. به همین دلیل است که این یک پلتفرم ایده آل برای مشاغلی است که به دنبال جذب نامزدها و همچنین تثبیت خود به عنوان یک رهبر صنعت هستند.

درباره لینکدین برای بازاریابی رسانه های اجتماعی بیشتر بدانید:

جمعیت شناسی:

لینکدین یک پلتفرم محبوب در میان فارغ التحصیلان دانشگاهی است .بیش از نیمی از آنها از شبکه استفاده می کنند. حتی بهتر از آن، 90 درصد از کاربران لینکدین نیز در فیس بوک هستند، که اگر استراتژی شما بر هر دو پلتفرم متمرکز باشد، مفید است.

موارد استفاده: LinkedIn

 مانند توییتر برای به اشتراک گذاری مطالب مرتبط با اخبار، مانند اطلاعیه های شرکت یا اخبار خاص صنعت مفید است. همچنین می‌تواند به توسعه روابط با شرکت‌های دیگر و همچنین ایجاد شهرت از طریق بازاریابی محتوا کمک کند.

امتیازات:

لینکدین چند مزیت را برای مشاغل، به ویژه عملیات B2B ارائه می دهد. برای سرنخ های B2B از رسانه های اجتماعی، 80٪ از لینکدین می آیند. به همین دلیل است که بیش از 60 درصد از بازاریابان آن را موثرترین پلتفرم برای کسب و کارشان می دانند. بسته به اهداف، بازار و عملیات شما، لینکدین می تواند چندین مزیت را ارائه دهد.

مدیریت شبکه های اجتماعی

یوتیوب

یوتیوب با بیش از دو میلیارد کاربر، دسترسی به بیش از 80 درصد از بزرگسالان در ایالات متحده را ارائه می‌کند. در پاسخ، کسب‌وکارها با حساب‌های YouTube خود کارهای بیشتری انجام می‌دهند، از ایجاد ویدیوهای آموزشی گرفته تا نمایش مطالب پشت صحنه.

درباره YouTube برای بازاریابی رسانه های اجتماعی بیشتر بدانید:

جمعیت شناسی:

یوتیوب نیز مانند فیس بوک، طیف وسیعی از کاربران را از 18 تا 65 سال و بالاتر دارد. حتی 49 درصد از افراد 65 سال و بالاتر یوتیوب را تماشا می کنند، در حالی که تقریباً 83 درصد از افراد 50 تا 64 ساله از این پلتفرم بازدید می کنند.

موارد استفاده:

با YouTube، شرکت شما می تواند محتوای اطلاعاتی را در اختیار کاربران قرار دهد. چند مثال شامل ویدیوهای نحوه استفاده از محصولات شما و همچنین ویدیوهای توضیحی مرتبط با صنعت یا خدمات شما است. اینها می توانند آگاهی از برند کاربر را افزایش دهند و همچنین منجر به تبدیل شوند.

امتیازات:

یک مزیت قابل توجه یوتیوب این است که بیش از هر پلتفرم رسانه اجتماعی دیگری  حتی فیس بوک تبدیل می کند. این می تواند به سودهای بزرگی برای شرکت شما منجر شود، به خصوص اگر محصولی با قیمت بالا ارائه می کنید. اگرچه یوتیوب نسبت به سایر شبکه های اجتماعی وقت گیرتر است، اما ارزش سرمایه گذاری را دارد.

پینترست

پینترست بیش از 450 میلیون کاربر فعال ماهانه دارد که به شرکت‌هایی مانند تولیدکنندگان کابینت، فروشگاه‌های لباس و گل فروشی‌ها، فرصتی برای ارتباط با افراد در مخاطبان هدف خود، تمرکز بصری قوی می‌دهد. درباره Pinterest برای بازاریابی رسانه های اجتماعی بیشتر بدانید:

جمعیت شناسی:

این پلتفرم رسانه اجتماعی دارای مخاطبان زن قوی است که بیش از 40 درصد از زنان  و تنها 16 درصد از مردان  از Pinterest استفاده می کنند. گروه های سنی 18 تا 64 سال، بین 30 تا 40 درصد از بزرگسالان ایالات متحده از این پلتفرم استفاده می کنند، در حالی که استفاده برای افراد 65 سال و بالاتر 18 درصد است.

موارد استفاده: Pinterest

 برای نمایش محصول شما به روشی غیر تبلیغاتی عالی است. به عنوان مثال، می توانید موارد استفاده و ویژگی های کالای خود را برجسته کنید. شما حتی می توانید برای تبلیغ بیشتر محصولات خود با اینفلوئنسرها ارتباط برقرار کنید.

امتیازات:

یکی از مزایای Pinterest این است که کاربران برای برنامه ریزی برای خریدهای آینده به آن تکیه می کنند، با یک مطالعه مشخص شد که بیش از 85٪ از هزاره ها از آن برای این منظور استفاده می کنند. در نتیجه، شما در حال ارتباط با مشتریانی هستید که از قبل قصد خرید دارند. بسته به مخاطبان شما،  Pinterest  یک دارایی برای خدمات مدیریت رسانه های اجتماعی شما است.

دریافت مشاوره رایگان

"*" فیلدهای الزامی را نشان می دهد

contac1t