nbt 4

از شبکه های اجتماعی درآمد کسب کنید

مدیریت حرفه ای شبکه های اجتماعی

ما خدمات مدیریت حرفه ای را به موسسه و تجارت خود در اینستاگرام ، توییتر ، فیس بوک ، لینکدین و سایر کانال های شبکه های اجتماعی مورد نیاز برند شما ارائه می دهیم.

در فضای دیجیتال ، کاربران به طور فعال با صفحات اجتماعی شما ارتباط برقرار می کنند. صفحه کنترل نشده و مدیریت کمپین سطحی می تواند باعث ایجاد بحران های جدی برای برند شما شود. این مشکلات در شبکه های اجتماعی به طور مکرر مشاهده می شود ، با استفاده از این تفاسیر می توان به این نتیجه رسید که مدیریت شبکه های اجتماعی یک فرصت جدی و در ضمن یک فرآیند حساس برای مارک ها می باشد.

به لطف تخصصی که در زمینه تبدیل بحران ها به فرصت و تجربیاتی که در شبکه های اجتماعی داریم، گروه نگاه مفتخر است که یکی از شرکت های پیشرو در این زمینه باشد. این تجربه تضمین می کند که صفحات شما که با استراتژی های مختلف محتوایی ساخته می شود و بسیار جلوتر از سایر شرکت های رقیب شما قرار می گیرد.

nit 14

تدوین استراتژی متناسب با صنعت و تجارت شما

با در نظر گرفتن مخاطبان هدف و برنامه های آینده موسسه یا تجارت خود ؛ ما موسسات و مشاغل مشابه را برای شما تحلیل می کنیم.

با ترکیب نتایج تجزیه و تحلیل و انتظارات شما ، هویت شبکه های اجتماعی شما را شکل می دهیم و  شبکه های اجتماعی هدف، زبان و استراتژی محتوایی شما مشخص می شود.

تقویم و برنامه ریزی شبکه های اجتماعی

ما برنامه ریزی محتوای ماهانه را متناسب با استراتژی شبکه های اجتماعی موسسه یا برند شما انجام می دهیم.

ما در حال آماده سازی همه برنامه های محتوای ماه آینده برای به اشتراک گذاری ، فیلتر و تأیید شما هستیم.

در گروه نگاه درمورد موضوعات مربوط به دستور کار در طول ماه (خورشید گرفتگی ، یک رویداد جالب در جهان ، دستاوردهای بزرگ در کشور و غیره) محتوای ویژه ای مربوط به موسسه و تجارت شما تولید می کنیم. ما تمام تلاش خود را می کنیم که برند شما به مخاطبان بسیار گسترده تری دسترسی پیدا کند و از موضوعات مطرح شده در شبکه های اجتماعی عقب نماند.

محتوایی که برای شما تولید می شود ، باعث می شود نام تجاری شما در این مسابقه حساس برنده شود و سطح تعامل در شبکه های اجتماعی شما افزایش می یابد.

چرا از شبکه های اجتماعی استفاده کنیم؟

مزایای مدیریت شبکه های اجتماعی

nint 12

هزینه

بودجه بازاریابی شما هرچه باشد ، رسانه های اجتماعی مقرون به صرفه ترین روش تبلیغاتی می باشد. عضویت در شبکه های رسانه های اجتماعی ، ارسال محتوا ، پاسخ به نظرات کاربران و … رایگان می باشد.

nint 10

دسترسی

از فیس بوک گرفته تا LinkedIn ، شبکه های اجتماعی می توانند شما را با کاربران از سراسر جهان مرتبط کنند. بازاریابی و تبلیغات سنتی نمی تواند با دسترسی (یا قیمت) مطابقت داشته باشد یا اجتماعی باشد. به همین دلیل ، مدیریت شبکه های اجتماعی برای کسب و کار شما به یک ضرورت تبدیل شده است.

nint 11

کاربران

درگیر کردن کاربران در استراتژی بازاریابی شبکه های اجتماعی به شما امکان می دهد ابتکارات بازاریابی خود را با رفتار کاربر هماهنگ کنید. به عنوان مثال ، 74٪ از مردم در حال حاضر هنگام تصمیم گیری برای خرید از شبکه های اجتماعی استفاده می کنند. ناگفته نماند که  80٪ مردم در مورد خرید از شبکه های اجتماعی مشاوره می گیرند.

nit 7

سوالات متداول درباره مدیریت تبلیغات در شبکه های اجتماعی

پاسخ سوالات خود را اینجا بیابید

از کدام شبکه های اجتماعی استفاده کنیم؟

مدیریت شبکه های اجتماعی کدام پلتفرم ها را پوشش می دهد؟

این یک سوال هوشمندانه است زیرا شما می خواهید وقت و منابع خود را بر روی یک شبکه های اجتماعی متمرکز کنید تا بیشترین تاثیر مثبت  را برای برند شما داشته باشد. نمی توان پاسخ این سوال را بی پاسخ گذاشت. در ادامه برخی از رایج ترین سیستم عامل ها برای مدیریت شبکه های اجتماعی معرفی شده است.

اینستاگرام

اینستاگرام با بیش از یک میلیارد کاربر فعال در هر ماه ، در حال تبدیل شدن به استاندارد جدیدی برای خدمات مدیریت شبکه های اجتماعی است. تمرکز اینستاگرام بر انتشار تصاویر و فیلم ، باعث شده شرکت ها ترغیب شوند تا روش های خلاقانه ای برای جذب مخاطبان خود پیدا کنند.

مناطق استفاده:

مانند فیس بوک ، اینستاگرام برای تعامل و همچنین ایجاد رابطه با مصرف کنندگان مفید است. بسته به صنعت خود ، می توانید از Instagram برای تولید لید های جدید نیز استفاده کنید. به همین دلیل است که تجارت های خرده فروش ، سرگرمی و زیبایی اغلب از این بستر استفاده می کنند.

مزایا اینستاگرام:

یکی از مزایای اینستاگرام این است که کاربران عاشق استفاده از این سیستم عامل هستند. بنابراین ، ورود به سیستم 60 درصدی چندین بار در روز این احتمال را افزایش می دهد که کاربران نه تنها پست های شما را ببینند بلکه با آن ارتباط برقرار کنند. برای برخی از بازارها ، اینستاگرام یک پلتفرم ضروری در استراتژی فروش برند می باشد.

nit 11
nit 4

LINKEDIN

LinkedIn به عنوان بزرگترین شبکه اجتماعی حرفه ای جهان امکان دسترسی به بیش از 550 میلیون کاربر را فراهم کرده است. بنابراین ، این یک بستر ایده آل برای مشاغلی است که به دنبال جذب خود به عنوان یک رهبر صنعت می باشند.

مناطق استفاده:

مانند Twitter ، LinkedIn برای به اشتراک گذاشتن مطالب مرتبط با اخبار ، مانند اطلاعیه های شرکت یا اخبار مربوط به صنعت ، مفید است. همچنین از طریق بازاریابی محتوا می تواند به شما در ایجاد روابط با شرکت های دیگر و تقویت اعتبار شما کمک کند.

مزایای لینکدین:

LinkedIn مزایای زیادی برای مشاغل ، به ویژه عملیات B2B ارائه می دهد. به همین دلیل بیش از 60 درصد بازاریابان آن را موثرترین بستر برای تجارت خود می دانند. نسبت به اهداف ، بازار و فعالیت های شما ، LinkedIn می تواند مزایای مختلفی را ارائه دهد.

تعرفه مدیریت اینستاگرام

5894385945

طراحی تاثیر گذار و جذاب

ما به تأثیر گذاری بصری محتوای تولید شده اهمیت زیادی می دهیم. طرح هایی که تولید می شود بر اساس محتوای شما بهینه سازی می شود و در ارتباط با هویت برند شما می باشد. این طرح ها به شما این امکان را می دهد تا پیام خود را به طور موثر به دنبال کنندگان خود انتقال دهید. ما معتقدیم که تصاویر واضح و تاثیر گذار بزرگترین حامی برند شما در شبکه های اجتماعی می باشد ، زیرا کاربران در شبکه های اجتماعی از قبل با محتوای مرتبط تعامل داشته اند.

پیگیری و مدیریت

پیام ها و نظرات دریافت شده در تمام شبکه های اجتماعی که برند شما در آن واقع شده است متناسب با زبان برند شما پاسخ داده می شوند. هدف از این فرایند ها اطمینان از برقراری ارتباط سریع با دنبال کنندگان و اطمینان از وفاداری دنبال کنندگان شما می باشد.

ما با استفاده از دنبال کنندگان شما ، نظرات آنها درباره  مارک را بررسی می کنیم. با پیگیری ، مدیریت و ارتباطات مناسب وضعیت برند شما را در شبکه های اجتماعی بررسی می کنیم.

ما با برقراری ارتباط با کاربرانی که ممکن است مشتری بالقوه شما باشند ، به ایجاد آگاهی از برند شما و وفاداری به آن کمک می کنیم. با آگاهی مناسب از شرایط پیش از بحرانی که ممکن است در مورد برند شما در شبکه های اجتماعی رخ دهد ، ما برنامه های مدیریت بحران مورد نیاز را آماده می کنیم.

گزارش حساب شبکه های اجتماعی

ما گزارش های ماهانه دنبال کنندگان ، تعاملات ، محتوا و شناخت موسسه یا تجارت شما را در همه شبکه های اجتماعی ارائه می دهیم. بعد از انجام هر مسابقه و کمپین تبلیغاتی ، با گزارش های دقیق ، تأثیر این رقابت را بر نام تجاری شما به اشتراک می گذاریم.

در مدیریت رسانه های اجتماعی ؛ ما رابطه جدیدی را بین تولید کننده و مصرف کننده تعریف می کنیم. رسانه های اجتماعی به افرادی که از این ابزار هوشمندانه استفاده می کنند ، کمک می کند تا برند و شرکت خود را به راحتی گسترش دهد. مدیریت مناسب شبکه های اجتماعی ، فعال بودن برند تجاری شما در فیس بوک ، اینستاگرام ، یوتیوب و سیستم عامل های مشابه را تضمین می کند.

تبلیغ برند

تبلیغ برند تجاری شما در حوزه مدیریت شبکه های اجتماعی می باشد. کار با گروه نگاه برای تبلیغ برند شما در شبکه های اجتماعی شناخته شده مانند Youtube ، Instagram ، Facebook و Twitter و همچنین سایر کانال ها بهترین تصمیم برای شما می باشد. ما امکان تبلیغ در کانال های دیگر مانند LinkedIn ، Google My Business ، Pinterest را برای شما فراهم خواهیم کرد.

مدیریت رسانه های اجتماعی چیست؟

این فرآیند شامل مدیریت و طراحی یک استراتژی کامل در شبکه های اجتماعی برای برند شما می باشد. مدیریت شبکه های اجتماعی نیاز به مدیریت استراتژیک نیز دارد. این موارد بیش از پاسخ دادن به پیام های خصوصی و نظرات می باشد.

مدیریت شبکه های اجتماعی با سایر جنبه های مهم استراتژی بازاریابی دیجیتال شما مرتبط می باشد. استراتژی های بازاریابی دیجیتال بر اساس اطلاعات واقعی و معتبر ساخته می شوند. برای ایجاد یک تجارت موفق  و این که راه حل شما چگونه به حل یک مشکل خاص کمک می کند ، باید با جزئیات مربوط به بازار هدف خود آشنا باشید. استراتژی بازاریابی دیجیتال شما به چگونگی مدیریت برند تجاری آنلاین شما برای ایجاد موفقیت می پردازد.

مدیریت شبکه های اجتماعی از سیستم  شبکه های اجتماعی برای ایجاد آگاهی ، تولید و فروش محصولات شما استفاده می کند. مدیریت رسانه های اجتماعی برنامه ای است که از بازاریابی دیجیتال و استراتژی های شبکه های اجتماعی شما پشتیبانی می کند. برنامه ریزی یک بخش مهم در اجرای یک استراتژی موثر در رسانه های اجتماعی می باشد زیرا کاملا می کند که چگونه برند شما با استفاده از شبکه های اجتماعی (ارسال محتوا ، قوانین تعامل با مشتریان و غیره) به  نتایج مورد نظر خواهد رسید.

چگونه مطمئن شویم که رویکرد مدیریت شبکه های اجتماعی شما برای برند شما مناسب است؟ ما برای ارائه نتیجه دقیق همراه شما هستیم.

عملکرد خود را با کمک مدیریت شبکه های اجتماعی  گروه نگاه بهبود بخشید

با تبدیل شدن برند شما به برندی شناخته شده ، مورد اعتماد و با نفوذ در شبکه های اجتماعی ، آگاهی از مارک افزایش می یابد وعملکرد بازاریابی شما بهبود می یابد. هدف از مدیریت شبکه های اجتماعی این است که شما را به مخاطب مناسب و جدید معرفی کنیم.

چرا باید در شبکه های اجتماعی حضور داشته باشیم؟

زیرا اکنون افراد به جای وب سایت ها در شبکه های اجتماعی شما را جستجو می کنند. شبکه های اجتماعی به دلیل ارتباط مستقیم وسریع از روش های ارتباطی و بازاریابی سنتی پیشی می گیرد. بازدید کنندگان با شما تعامل دارد و به راحتی می توانند در مقابل خدمات ارائه شده از برند شما انتقاد یا قدردانی کنند. به طور خلاصه ، افراد اکنون بیشتر در جستجوی برند مورد نظر در شبکه های اجتماعی می باشند و با آنها ارتباط برقرار می کنند. قطعاً باید جایگاه مناسب خود را در شبکه های اجتماعی پیدا کنید تا روز به روز ، اعتبار و قدرت برند خود را افزایش دهید. مدیریت شبکه های اجتماعی یکی از مهمترین عناصر مورد نیاز برند شما می باشد.

سیستم های طراحی وب سایت در شبکه های اجتماعی چه کاری برای شما انجام می دهند؟

مدیریت محتوا در شبکه های اجتماعی به طور مداوم در حال انجام می باشد و باید به طور منظم تغذیه شود. ما ارزش برند شما را متناسب با شبکه های اجتماعی تطبیق می دهیم و در این راستا از انواع محتوای خلاقانه برای برند شما استفاده می کنیم.

وضعیت حساب های شما در شبکه های اجتماعی به طور منظم آنالیز می شود. نظرات دنبال کنندگان شما  بلافاصله پاسخ داده می شود. تأمین رضایت مشتری از این طریق از حیث اعتبار برند بسیار حائز اهمیت می باشد.

آنالیز شبکه های اجتماعی:

حتی اگر در شبکه های اجتماعی حضور ندارید ، افراد در مورد برند شما در شبکه های اجتماعی صحبت می کنند! یا حتی اگر در شبکه های اجتماعی هستید ، ممکن است مستقیماً با شما ارتباط نداشته باشند. به دلیل این که این موضوع از کنترل شما خارج است ، می تواند مانند گلوله برف بزرگ شود. و بدون اینکه متوجه شوید به شما آسیب برساند. به همین دلیل بسیار اهمیت دارد که شبکه های اجتماعی را با ابزارهای مناسب آنالیز کنید.

اعتبار آنلاین و مدیریت بحران

بحران های احتمالی مربوط به برند شما را پیش بینی می کنیم ، تحقیق می کنیم و سناریوهایی را ممکن است رخ دهد بررسی می شود. سپس اقدامات مناسب برای این سناریوها انجام می شود. نظارت بر شبکه های اجتماعی ما توسط کارشناسان شبکه های اجتماعی انجام می شود و مواردی که ممکن است باعث ایجاد بحران شوند مشخص می شوند. اقدامات احتیاطی قبل از شیوع آن انجام می شود و اطمینان حاصل می شود که بحران رخ ندهد.

روابط عمومی دیجیتال :

نام تجاری شما که با تمرکز بر روابط عمومی اداره می شود ، با ایجاد یکپارچگی در تمامی قسمت ها مدیریت می شود. با انتخاب متن و تصاویر متناسب با سئو ، حساب های برند شما به صورت ارگانیک در موتورهای جستجو پیشرفت می کنند. این امر برای بازاریابی در شبکه های اجتماعی بسیار اهمیت دارد.

مدیریت تبلیغات در شبکه های اجتماعی

هر روز که می گذرد تبلیغات در شبکه های اجتماعی در حال تبدیل شدن به یک زمینه پیچیده و تخصصی تر می باشد. به دلیل این که فضای شبکه های اجتماعی پویا می باشد و الگوریتم آنها دائماً در حال تغییر است ، مدیریت تبلیغات شما باید با توجه به وقایع سیاسی ، تاریخی و اجتماعی منتشر شود. کلیه مولفه های لازم باید به صورت تخصصی مدیریت شوند تا از بودجه شما به بهترین شکل ممکن بهره برداری شود.

“امروز با استفاده مناسب از بازاریابی دیجیتال ، می توانید در کوتاه ترین زمان ممکن و به راحتی به مخاطبان هدف خود دسترسی پیدا کنید!”

تبلیغات در شبکه های اجتماعی امروزه قسمت مهمی از بازاریابی دیجیتال برند های بزرگ می باشد و باید توسط یک تیم حرفه ای مدیریت شود تا بهترین بازده را داشته باشد. ما به عنوان گروه نگاه ، خدمات تجزیه و تحلیل شبکه های اجتماعی برای شرکت شما ، بهینه سازی حساب های شبکه های اجتماعی شما برای تبلیغات ، تعیین مدیر شبکه ، تعیین نسبت بودجه تبلیغات در شبکه های اجتماعی و ایجاد برنامه ریزی جمعیتی لازم برای مخاطبان هدف شما ارائه می شود.

اگر به یک سرویس مدیریت تبلیغات شبکه های اجتماعی حرفه ای نیاز دارید ، تنها کاری که باید انجام دهید این است که نیازهای خود را تعیین کنید و بقیه موارد را به تیم متخصص ما بسپارید. می توانید پروژه های مرجع ما را در ارتباط با خدمات حرفه ای مدیریت تبلیغات در شبکه های اجتماعی جستجو کنید، یا می توانید با پر کردن فرم پیشنهاد به سرعت پیشنهاد ما برای پروژه مورد نظر خود را دریافت کنید.

بررسی اجمالی تبلیغات در شبکه های اجتماعی

نکته قابل توجهی که در مورد شبکه های اجتماعی باید بدانیم این است که این شبکه ها اکنون به سرعت در حال تغییر شکل و تبدیل شدن به رسانه های اجتماعی می باشند. فیس بوک ، توییتر ، LinkedIn و سایر شبکه های اجتماعی اکنون برای ایجاد یک صفحه شخصی جدید در خدمت شما می باشند.  این شبکه ها به شما امکان می دهد از مزایایی مانند ارتباط مستقیم با کاربران بهره ببرید.

به لطف شبکه های اجتماعی ، برندها اکنون قادر به برقراری ارتباط نزدیک با کاربران خود ، نمایش تبلیغ آنها به مخاطبان هدف خود در فضا و زمان مناسب و افزایش ارزش برند خود می باشند. وقتی به نرخ بازدهی تبلیغ کالا از طریق رسانه های چاپی ، نگاه می کنید ، می بینید که در مقایسه با رسانه های دیجیتال ، رقم آن بسیار کم می باشد.

مزایایی که ما با تبلیغات در شبکه های اجتماعی ارائه می دهیم

با استفاده از ابزاری مانند نمایش به موقع تبلیغات با تجزیه و تحلیل و زمانبندی مناسب برای مخاطب هدف ، اطمینان از نمایش تبلیغات موثر و بهینه ، همراه با تجزیه و تحلیل کمپین ، مشاهده گفتمان و دیدگاه های مختلف و تفسیر کمپین ، ما برند شما را رشد می دهیم. و با استفاده صحیح از بودجه فروش شما را افزایش می دهیم. ما تجزیه و تحلیل بازار را انجام می دهیم و با ایجاد کمپین ها و تبلیغات متناسب با مخاطبان شما، حساب های شبکه های اجتماعی شما را زنده نگه می داریم.

چه کسی باید مدیریت شبکه های اجتماعی را انجام دهد؟

حساب های رسانه های اجتماعی موسسه یا خودتان ، مانند یک ویترین  24 ساعته می باشد. در این ویترین ، اینکه چگونه می خواهید از خارج دیده شوید ، باید همه ارزش ها ، محصولات و خدمات خود را  به اشتراک بگذارید. مدیریت حساب شبکه های اجتماعی ؛ تسلط بر رفتار و نگرش مخاطبی که در شبکه های اجتماعی مخاطب آن هستید ، به مهارت های زیادی احتیاج دارد.

فرم درخواست خدمات

این زمینه را پر کنید
این زمینه را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
این زمینه را پر کنید
contac1t