درباره نگاه

ما یک آژانس تبلیغاتی نسل جدید و خلاقانه هستیم.

ما می دانیم که تبلیغات خلاقانه به برندها ارزش پایدار می بخشد. برای تأثیرگذاری بر مخاطبان هدف و مشتریان، ما با استفاده از تمامی روش‌های ارتباطی سنتی و دیجیتال ، ارتباطی یکپارچه برقرار می‌کنیم. خلاقیت و قابلیت اطمینان ، احتمال موفقیت را بالا می برد. هدف ما رشد و موفقیت همراه با مشتریان و شرکای تجاری گروه نگاه است. گروه نگاه تجربه را با تیم جوان، پویا و متخصص خود ترکیب می کند و با استفاده از زیرساخت های حرفه ای خود، تمام خدمات مورد نیاز شما را در زمینه تبلیغات ارائه می دهد.

گروه نگاه برای صدها شرکتی که تاکنون با آن‌ها همکاری کرده، برندهای جدید ایجاد کرده، کمپین تبلیغاتی اجرا نموده و استراتژی‌های بازاریابی موفقیت آمیز برنامه ریزی کرده‌ است. تنها چیزی که تغییر نمی کند هیجان ، علاقه و عشقی است که ما به کارمان داریم و احساس موفقیت و غرور که باعث می شود شرکای تجاری گروه نگاه تجربه کنند.

تاریخچه

مجموعه نگاه در سال ۱۳۸۷ تاسیس شد. محوریت ابتدایی فعالیت مجموعه در زمینه طراحی کمپین های تبلیغاتی و تولید محتوا بود که در این زمینه پروژه های بسیار موفقی در زمینه همکاری با برند های مطرح داخلی دارد.
با توجه به تغییر فرهنگ و نیاز بازار مجموعه نگاه با افزایش توان نیرو های متخصص خود در زمینه رسانه های دیجیتال ، وارد فاز جدید از ارائه خدمات به مشتریان خویش گردید. خدماتی مانند، طراحی سایت های حرفه ای، اپلیکیشن موبایل، طراحی گرافیکی و هویت بصری، عکاسی و فیلم برداری، مدیریت شبکه های اجتماعی و طراحی کمپین های تبلیغاتی را میتوان از جمله این موارد برشمرد.
گروه تبلیغاتی نگاه همیشه به مشتریان خود به عنوان شرکای تجاری مهم و راهبردی نگریسته است، از این رو کیفیت و استاندارد های بالایی برای ارائه خدمات به تمام مشتریان خود در نظر گرفته است.
ما در نگاه علاوه بر انجام همه امور مربوط به تبلیغات و برند سازی، پا را فراتر گذاشته و به عنوان مشاوره کسب و کار توانسته ایم در رشد و شکوفایی کسب و کار های متعددی تاثیر گذار باشیم، از همین رو خداوند را شاکریم که چنین فرصتی در اختیار مجموعه ما قرار داده است.

افتخارات مجموعه نگاه

0%
درصد رضايت
0
پروژه هاي انجام گرفته
0
مشتريان

با اطمینان انتخاب کنید

رضایت کارفرما

دکتر محمد عباس عبدالصمدی

دکتر محبوب ادیب

دکتر یسری صفیعی

دکتر جلالی

دکتر نفیسه نفیسی

دکتر محرابی

از زبان مشتریان

اعضای تیم ما

4932894832948432

سهیل علیزاده

مدیر عامل
492384983928493

مهدی تقربیان

مدیر تجاری
11

حسین نعمتی

مدیر IT
4392483928493

مهران رسول‌زاده

مدیر داخلی
9

امیر نعمتی

کارشناس محتوا
84298394823943

مهسا هاشمی

کارشناس محتوا

تقدیرنامه های کارفرمایان

نگاه در همایش ها

مشتریان ما

76574945954794

خدمات گروه نگاه

برندسازی و توسعه استراتژی

ما تمام عناصری را طراحی می‌کنیم که برند با رنگ‌، فونت‌، لوگو، گفتمان و سایر جلوه‌های بصری مخاطبان هدف را لمس می‌کند. ما نقاط قوت برند شما را شناسایی می کنیم تا با استفاده از این ویژگی ها شما را از سایر رقبا متمایز کنیم.

بازاریابی دیجیتال و مدیریت تجارت الکترونیک

ما نیازهای مشتریان را بررسی می کنیم و راه حل هایی را ایجاد می کنیم که باعث رشد برند ، افزایش آگاهی و فروش شما می شود. بازاریابی شبکه ها اجتماعی، مدیریت کمپین تبلیغاتی، توسعه و طراحی سایت، مشاوره، استراتژی تبلیغاتی، مدیریت تبلیغات، تعامل، مدیریت ترافیک، تولید محتوای خلاقانه و بهینه سازی نرخ  تبدیل از جمله خدماتی می باشد که ما را از دیگر گروه های تبلیغاتی متمایز می کند.

طراحی و توسعه وب سایت

ما وب‌سایتی را طراحی می‌کنیم که در ذهن مشتریان شما اثر بگذارد، نیازهای آنها را برآورده کند و اهداف ارتباطی آنها را محقق کند. با طراحی وب سایت و تولید محتوای سازگار با سئو، اطمینان حاصل می کنیم که نام تجاری شما در موتور های جستجو دیده شود و با پیشبرد استراتژی مناسب، آگاهی از برند شما را افزایش می دهیم و ترافیک را به بالاترین سطح ممکن می رسانیم. ما سفیر برند شما در رسانه های دیجیتال می شویم و از طریق شبکه های اجتماعی شما خدمات مدیریت، استراتژی و مشاوره ارائه می دهیم.

تولید محتوای متنی و بصری

معرفی محصول، تهیه عکس‌های شرکتی، آگهی‌های بازرگانی، انیمیشن یا محتوای استوری اینستاگرام و … از جمله خدمات محتوایی گروه نگاه می باشد. ما در تلاش هستیم تا محتوایی تولید کنیم که در جریان محتوای شلوغی که مخاطبان هدف شما در دنیای دیجیتال در معرض آن قرار می‌گیرند، مورد توجه قرار گیرد.

بازاریابی دیجیتال

گروه نگاه سابقه و تجربه موفقی در برنامه ریزی و طراحی استراتژی بازاریابی دیجیتال برای کسب و کارهای کوچک تا بزرگ دارد.

فلسفه کاری گروه نگاه:

  • ما به مشتریان خود روش های دیجیتال مارکتینگ با استفاده از مدل های داده محور ارائه می دهیم.
  • ما به مشتریان خود کمک می کنیم تا تجربیات دیجیتال مارکتینگ بسیار موفقی داشته باشند.
  • ما متعهد به تجزیه و تحلیل داده‌های جمع‌آوری شده هستیم و آن‌ها را به ابزاری تبدیل می‌کنیم که می‌تواند مستقیماً بر رشد و موفقیت مشتری تأثیر بگذارند.

شریک، نه مشتری

ما آژانس تبلیغاتی‌ای نیستیم که شما را به عنوان یک مشتری در پروژه هایمان ببینیم. برعکس، ما شما را به عنوان یک شریک تجاری می شناسیم، حداکثر دقت و تلاش را نشان می دهیم تا مطمئن شویم که پروژه شما کامل و موفق شود.

درک ما از کیفیت

ما پروژه های شما را با فرمت هایی مطابق با استانداردهای جهانی طراحی می کنیم. ما از بهترین تکنیک های دیجیتال مارکتینگ برای مخاطبان شما استفاده می کنیم. ما اعتبار شرکت شما را با طراحی های مناسب برای رابط کاربری و تجربه کاربری مناسب انجام می دهیم.

منشور اخلاقی ما

در راستای رعایت اصول اخلاقی، ما همیشه آماده حمایت از پروژه هایی هستیم که به ارزش های اخلاقی گروه نگاه لطمه نمی زند.

تفاوت ما

  • ابتدا کسب و کار شما را بررسی می کنیم، سپس مخاطبان هدف را شناسایی می کنیم. بر اساس این داده ها به ایجاد ایده های خلاقانه فکر می کنیم.
  • ما با مشتریان خود روابط بلندمدت برقرار می کنیم.
  • ما به این نکته توجه می کنیم که تعداد مشتریان خود را در سطحی نگه داریم که بتوانیم بهترین خدمات را ارائه دهیم.
  • ما عاشق کارمان هستیم و تلاش می کنیم تا خودمان را ارتقا دهیم و در این زمینه موفق باشیم.
  • ما در هر پروژه ای که روی آن کار می کنیم، منظم و برنامه ریزی شده کار می کنیم.
  • در این دنیای دیجیتالی شده، ما تحولات را از نزدیک دنبال می کنیم و تجربیات خود را با شما به اشتراک می گذاریم.
  • گروه نگاه تضمین می کند که شما به سریع ترین و موثرترین روش به هدف خود برسید تا یک قدم از حریف خود جلوتر باشید.