طراحی وبسایت فروشگاهی ناتی کیدز

dmi7

 

ناتی کیدز

طراحی وبسایت فروشگاهی ناتی کیدز

ناتی کیدز در آغاز پروژه

ناتی کیدز پروژه ای از یک شرکت پوشاک است که در زمینه لباس کودکانه تخصص دارند. این شرکت به عنوان مرجع فروشگاه لباس کودکان شناخته می شود.

اهداف

هدف اصلی ما افزایش شناخت عمومی از برند و میزان استفاده از سایت بود. به همین دلیل، به راحتی و به کمک گوگل ادد به مخاطبان هدف دسترسی پیدا کردیم. در مراحل بعدی یک فیلم تبلیغاتی تهیه شد. به لطف بهینه سازی های انجام شده، بازگشت سرمایه تبلیغات به تعادل خاصی رسید.

موفقیت

یک ماه پس از شروع تبلیغات، کمپین های ویژه ای برای مطالعات بازاریابی مجدد تهیه شد. به لطف تحلیل مخاطبان، کاربرانی که با پتانسیل بالایی به سایت مراجعه می‌کنند، از هم جدا شدند. ترافیک سایت از حد انتظار بسیار فراتر رفته است. در حال حاضر تلاش های تبلیغاتی ما با استراتژی های پیشرفته در 8 نوع مختلف تبلیغات ادامه دارد. با شروع دیجیتال مارکتینگ در مرداد ماه ، این شرکت در ماه های قبل 60 درصد گردش مالی خود را افزایش داد. زمانی که دوره های تبلیغاتی در گوگل بررسی می شود، 50 تا 60 درصد از کل ترافیک سایت توسط کاربرانی که از طریق تبلیغات وارد می شوند. کمپین های جداگانه ای برای محصولات هر برند سازماندهی شد. به لطف بهینه سازی های هفتگی ارائه شده برای تبلیغات، میزان فروش به دست آمده روز به روز افزایش یافته است.