40221621
به کسب و کارتان نگاهی خاص داشته باشید

برندت رو بساز

برند و نام تجاری بسیار بیشتر از یک لوگوی جالب یا فقط یک تبلیغ خوب است. شما باید انتظارتان بیشتر باشد . ما فوق انتظار شما را برای شما به ارمغان میاوریم.

به عنوان یک کسب و کار کوچک، ممکن است با برندهای بزرگ و مشتریان مختلف با بودجه محدود رقابت کنید. به همین دلیل است که باید راه‌هایی برای متمایز شدن پیدا کنید.  ساخت منحصر بفرد ترین برند شما با نگاه

مشاوره‌های برندینگ

ما افتخار همراهی بهتر دیده شدن برندها را داریم

آژانس تبلیغاتی نگاه چه خدماتی را برای شرکت‌کنندگان در نظر گرفته است؟

پکیج ویژه شرکت‌کنندگان کنفرانس

راه کار های مدیریتی شامل راه حل های آموزشی و مشاوره ای می باشند تا تیم مدیریت به راحتی بتواند شایستگی های مدیریتی خود را توسعه دهند و کارکنان را با فلسفه خود هماهنگ کنند. هدف راهکارهای مدیریتی ایجاد دیدگاهی متفاوت در مدیران با استفاده از ابزارهایی که نسبت تمرکز به وظیفه را متعادل می کند. با به کارگیری رویکردهای جدیدی می توان عملکرد افراد زیر نظر مدیریت را بهبود می بخشد.

شایستگی های مدیران در چارچوب 24 مهارت در 8 حوزه مدیریتی ارزیابی می شود. نقاط قوت فردی و تیمی ارزیابی می شود.

این راه حل مشاوره ای می باشد که امکان ایجاد یک مدل مربیگری و مشاوره داخلی بر اساس توسعه شایستگی های مرتبط را فراهم می کند.

استفاده از برنامه های آموزشی مدولار که باعث توسعه مهارت های مدیریتی می شود. این برنامه ها متناسب با فعالیت ها و خصوصیات منحصر به فرد برند برنامه ریزی می شود.

گروه نگاه با استفاده از بهترین ابزار ها متناسب با نیازهای شما در زمینه مدیریت و بهینه سازی راه حل های مدیریتی به روز را پیشنهاد می کند. با استفاده از این راه حل ها ، موسسات می توانند مدیریت خود را ساده تر کنند و به ساختار کارآمد تری دست یابند.

بازدهی مناسب به شما این امکان را می دهد در هر محیط رقابتی رقابت کنید ، رشد کنید و سود کنید. چهار عامل مهم برای دستیابی به بازدهی مناسب در مدیریت که باید گرد هم آیند:

  1. شرایط شرکت مناسب شرایط بازار باشد
  2. مهارت افراد در کارهایی است که باید انجام شود
  3. مدیریتی که با منابع کم می تواند عملکرد مناسبی را ارائه دهد
  4. اثر بخشی که باعث ایجاد نوآوری در محصولات ، خدمات و فرایندها می شود

فرهنگ سازمانی را تعریف کنید.

مشارکت و انگیزه کارکنان را افزایش دهید.

تغییر را مدیریت و پشتیبانی کنید.

استراتژی را معنی دار کنید.

منابع انسانی را به استراتژی مرتبط کنید.

توسعه منابع انسانی برای اجرای استراتژی.

چگونه یک تبلیغ را تجزیه و تحلیل کنیم؟ فضای کلی تبلیغات چگونه است؟ … طرح آگهی چیست؟  چه رابطه ای بین عناصر تصویری و مطالب نوشتاری وجود دارد و این ها به ما چه می گویند؟ چه علائم و نشانه هایی در تبلیغات پیدا می کنیم؟ موارد بیشتر

دیجیتالی شدن در تجارت، شرکت های زیادی را به موفقیت رسانده است. دیجیتالی شدن در کسب و کار به بهبود کارایی آن کمک می کند و اتوماسیون را بیشتر ممکن می سازد. خطاهای انسانی کمتر و هزینه های عملیاتی به دلیل کاهش نیاز به منابع انسانی کاهش می یابد.

poster 1 1 2

برند خودت رو بساز

با وارد کردن اطلاعات خود در این بخش می‌توانید جزو اولین نفراتی باشید که از مشاوره رایگان ما استفاده می‌کنند.

Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field
[mdp_wpb_lottier properties_animation_speed=”1″ animation_url=”url:https%3A%2F%2Fassets6.lottiefiles.com%2Fpackages%2Flf20_7wwm6az7.json”]