بهترین راه حل ها آژانس تبلیغاتی نگاه

موفقیت عادت ماست

آژانس تبلیغاتی نگاه با ارزیابی و بررسی دقیق نقاط ضعف و قوت هر مجموعه ، راه‌هایی برای تاثیر گذاری بیشتر در رفع نقاط ضعف و بهبود نقاط قوت مجموعه ها پیدا می‌کند. آژانس تبلیغاتی نگاه این کار را با کمک ایده های نوین در زمینه مدیریت و راهبری مراکز انجام می‌دهد.مطمئن باشید هدف ما بهبود و اعتلای هر چه بیشتر مراکز شماست که به کمک مدیران مراکز این امر تحقق می یابد.

  • سابقه کارهای تبلیغاتی 11 سال
  • سابقه مشاوره مراکز درمانی و زیبایی 5 سال
  • سابقه آموزش و تدریس در زمینه مارکتینگ 4 سال
پروژه موفق95%
95%
رضایت مشتری90%
90%
بازگشت مشتری80%
80%

خدمات ما 

آژانس تبلیغاتی نگاه چه کاری انجام می دهیم؟

آژانس تبلیغاتی نگاه با تکیه بر توانایی ‌ها و تجربه خود در مراکز مختلف، ابتدا به عنوان یک مشاور نقاط ضعف و قوت  مجموعه ها را شناسایی میکند و راه حل هایی را برای بهبود موارد مختلف به شما ارائه میکند، همچنین با داشتن تیمی مجرب در زمینه دیجیتال مارکتینگ پیشنهاد های مناسبی را در زمینه سایت، سوشال و سئو ارائه مینماید.

خلاصه آژانس تبلیغاتی نگاه

50+
مشتریان
90%
رضایت مشتريان جديد
+45
پروژه کامل شد

تعیین اهداف کمپین

تعیین هدف هر کمپین از مهمترین مراحل طراحی کمپین می باشد.برای نمونه هدف میتوان به مواردی چون ارتباط با بازار،ایجاد رابطه، برند سازی، تداعی سازی برند، افزایش فروش و درآمد، یادآوری، جبران ضرر ها اشاره کرد.

انتخاب رسانه مناسب

افراد مختلف بر اساس سبک زندگی و شرایط اجتماعی حاضر در آن، با رسانه‌های مختلفی در ارتباط هستند، به همین دلیل باید بدانیم که مخاطبان هدف ما بیشتر به چه رسانه‌ای توجه می‌کنند تا با انتخاب رسانه نزدیک به مخاطبان هدف بودجه تبلیغاتی را به شرایط مناسبی مدیریت کنیم.

آنالیز نتیجه

مهم‌ترین قسمت پس از برگزاری هر کمپینی استفاده از بازخوردهای آن کمپین به‌عنوان نتیجه‌گیری صحیح و یا خطا بودن کمپین است تا با اصلاح کمپین موجب صرفه‌جویی در هزینه‌های تبلیغاتی و ایجاد بازخورد مثبت تبلیغات گردد.

مشتریان ما

برخی از مشتریان آژانس تبلیغاتی نگاه

آژانس تبلیغاتی نگاه با برند های برتر و موفق ترجیح می دهند با ما کار کنند. ما بخشی از موفقیت آنها هستیم.

فرم درخواست خدمات

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
این فیلد را پر کنید
فهرست
خروج از نسخه موبایل