logo big

طراحی سایت، مدیریت شبکه های اجتماعی و مشاوره برندینگ پیشگامان

گروه نگاه با طراحی وب سایت مناسب و مدیریت کمپین های تبلیغاتی این موسسه باعث افزایش بازخورد مثبت بینندگان این صفحات شده است و همچنین هدف اصلی این همکاری بسط و گسترش علوم روز دنیا و ارتقای جایگاه تشکل های علمی با استفاده از حمایت های مادی و معنوی است.

موسسه ، پیشگامان عصر گفتگو پیشرو در زمینه برنامه ریزی و اجرای همایش ، نمایشگاه و کنفرانس های داخلی و بین المللی است. هدف این موسسه برای همکاری با گروه نگاه گسترش طیف مخاطبان خود بود. آنها ترجیح دادند به لطف طراحی سایت و خدمات سئو و مدیریت شبکه های اجتماعی به مخاطبان بیشتری در دیجیتال مارکتینگ دست یابند.

اهداف

اهداف اصلی موسسه پیشگامان عصر گفتگو افزایش آگاهی از برند در زمینه کنفرانس و همایش های بین المللی بود. و افزایش آگاهی از برند این موسسه در راستای  نیست.

موفقیت

در اولین مرحله حوزه های فعالیتی که این موسسه راحتی می تواند پیشرفت کند را بررسی کردیم. گروه‌های برندینگ جداگانه برای هر نوع سرویس اختصاص داده شد تا در طراحی سایت و مدیریت شبکه های اجتماعی به صورت کاملا حرفه ای و هدفمند به سمت اهداف موسسه پیشگامان عصر گفتگو پیش برویم. در تبلیغات اینستاگرامی، برند هایی که نیاز به معرفی شناسایی شده و هدف قرار گرفتند. با این حال، به لطف نتایج موفقیت‌آمیز ، تعداد برند هایی که با این موسسه پیشرو تماس گرفتند افزایش یافت.

موسسه پیشگامان عصر گفتگو با برگزاری بزرگترین همایش های داخلی و بین المللی به معرفی استارت آپ ها، شرکت های دانش بنیان و شرکت های بزرگ می پردازد. هدف این موسسه بسط و گسترش علوم و مهارت های مختلف صنعتی ، تجاری، عمرانی و کشاورزی گرفته تا برگزاری کنفرانس ها و کنگره های تخصصی است. تمامی این خدمات همان مهمی است که اکثر صاحبان مشاغل فرهنگی و هنری در راستای بهتر دیده شدن و ماندگاری به آن نیاز دارند و برای ارائه بهترین محصولات خود نیازمند روش های نوینی هستند تا به استاندارد های جهانی همگام باشد. در موسسه عصر گفت و گو تلاش می کنند تا کسب و کار شما را با استفاده از تکنولوژی های روز دنیا به سمت موفقیت سوق دهند.

 

pishgamanimg

 

طراحی سایت سلامت پروتئین آدلی
طراحی تبلیغات و چاپ برای مجتمع تجاری تیراژه 2